Labdarības biedrība «Latvijas Humānās palīdzības  centrs»

Labdarības jaunumi

Mani sauc Rihards Krieviņš. Man ir jau 68.gadi un 25 no tiem esmu pavadījis cietumos brīvprātīgā mācītāja - kapelāna statusā.  Manai dzīvei šai laikā ir radusies pievienotā vērtība. Dzīves jēga ir tieši kalitatīvā dzīvē. Par to es runāju cietumos ar ielodzītajiem.

Kāda izskatās kalitatīva dzīve?

      Par šo tematu piedāvāju jums savu kompelāciju - semināru kurš ir tapis 30 gadu laikā un dod galvenās zināšanas kas vajadzīgas lai saprastu dzīvi un saprotot to, veidot kvalitatīvas attiecības ar cilvēkiem un pašam ar sevi. «Laimīgas dzīves noslēpumi».

      Visi grib būt laimīgi, bet ne visiem tas izdodas jo trūkst dzīves pieredze  un zināšanas. Laimīgas dzīves pamatā ir izglītība – informācija.

      Dzīve sastāv no bērnības, jaunības, brieduma gadiem un vecuma. Jaunībā trūkst gudrības bet vecumā tā vairs nav vajadzīga. Tādēļ piedāvāju paātrināt dzīves apgūšanas procesu izmantojot manis doto iespēju. 

     Lai iegūtu iespēju apgūt 138 jautājumus no šī materiāla, piedāvāju jums atbalstīt labdarību mazākais ar 15 eiro ieskaitot tos labdarības kontā un atsūtīt savu E pasta adresi uz  kuru jūs saņemsiet minēto materiālu PDF formātā. Ja vēlēsities saņemt apliecību par vielas apgūšanu, tad jums tiks izsūtīti kontroles jautājumi, kurus aizpildot un atsūtot papīra formātā, jūs saņemsiet attiecīgu apliecību. Konfidenciālitāte garantēta.

    Ja jums tas liksies saistoši, jūs varēsiet pieteikties arī uz nākošajiem semināriem. Un tā mēs kopīgi atbalstīsim labdarību un iegūsim vērtīgas zināšanas.

 “Strīdi, nesaskaņas, konflikti”,   “Stresa anatomija”,    “Nauda”,  “Dekalogs”.

 

 Labdarības biedrības “Latvijas Humānās Palīdzības Centrs” Reģ.Nr.40008008549

(Lb.”LHPC”)

Bankas konts: LV17HABA0551037027521 “Ziedojums”

E pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.