ZIEDO AR 010101

Labdarības iespējas paplašinās

Sakarā darbības paplašināšanos, paplašinās arī jūsu iespējas ziedot apģērbu un apavus.

No 2022.g.1.jūlija Rīgā Laboratorijas ielā 1 vairs nav iespējas atvest apģērbus un apavus bet šādu iespēju jūs variet izmantot mūsu sadarbības partnera, biedrības «Dari labu» konteineros. Izvēlaties sev tuvāko no tiem un «Dariet labu».

Ziedojumu konteineri:

Piedalīties labdarībā ir kļuvis vēl ērtāk

Esam noslēguši līgumu ar «Mobilly» par elektroniskās naudas konta atvēršanu. Līdz ar to ir radusies iespēja ertāk veikt ziedojumus labdarībai ar mobīlā telefona palīdzību «Latvijas Humānās Palīdzības Centram».

Labdarības barters

Mani sauc Rihards Krieviņš. Man ir jau 68.gadi un 25 no tiem esmu pavadījis cietumos brīvprātīgā mācītāja - kapelāna statusā.  Manai dzīvei šai laikā ir radusies pievienotā vērtība. Dzīves jēga ir tieši kalitatīvā dzīvē. Par to es runāju cietumos ar ielodzītajiem.

Kāda izskatās kalitatīva dzīve?

Rīgas filiālē Laboratorijas ielā 1 pārtraucam sniegt palīdzību privātpersonām

10.03.2018Rīgas filiālē Laboratorijas ielā 1 pārtraucam sniegt palīdzību privātpersonām. Turpmāk palīdzība tiks sniegta tikai organizācijām vairumā. Invalīdu biedrībām, daudzbērnu ģimeņu biedrībām, slimnīcām, dienas centriem  un t.t. Pieteikties pa tel.29517334

 

 

Grobiņā atvērts pārtikas maiņas punkts

2205Humānās palīdzības centra Grobiņas filiāles vadītāja Valentīna Veita gandarīta par iespēju tieši viņu telpās izvietot Latvijā otro "Kopienas skapi". Skapis sāk pildīt savu funkciju jau šonedēļ. (Foto: Kristīne Pastore)

20.05.2020 06:00
Liena Rimkus
"Kurzemes Vārds"